Wdrażam witryny oparte na CMS Wordpress
Na co dzień zajmuję się tworzeniem stron internetowych opartych na CMS Wordpress.  Moje strony nie opierają się na gotowych szablonach. Piszę motywy własnoręcznie od podstaw, na podstawie projektów przygotowanych przez grafika (lub w niektórych przypadkach przeze mnie samego ;) ). Jeśli masz gotowy szablon (np. kupiony na jednej z popularnych stron, typu themeforest), nie ma problemu, pomogę Ci go zainstalować i dopasować do Twoich potrzeb. Musisz mieć jednak świadomość, że taki motyw nie tylko nie jest konfigurowalny w takim stopniu jak strona napisana ręcznie, ale również (co chyba najważniejsze) zapewnia mniejszą szybkość działania Twojej strony.
Pracuję nie tylko z dużymi firmami
Cenię sobie współpracę zarówno z małymi, jak i z dużymi firmami - ważne, aby była ona oparta na uczciwych warunkach. Lubię pracować w przyjemnej atmosferze, więc staram się dbać o to, aby moi klienci byli zadowoleni. Nie traktuję mniejszych projektów z mniejszą uwagą, więc jeśli jesteś małą firmą (nawet taką malutką :) ) i potrzebujesz strony internetowej - napisz do mnie, a razem coś wymyślimy.
Jeśli potrzebujesz strony WWW, napisz do mnie. Zajmę się wszystkim, łącznie ze skontaktowaniem się z grafikiem, wspólnie z którym przygotujemy dla Ciebie piękną witrynę!
Wyślij
Dziękuję za Twoją wiadomość, odezwę się najszybciej jak to możliwe!
Tworzę strony przyjazne dla klienta
Bez problemu mogę przygotować witrynę, którą Ty – jako klient, będziesz mógł samodzielnie edytować. Dzięki zastosowaniu systemu Wordpress, modyfikowanie treści na stronie jest łatwe i przyjemne. Nie ważne, czy chcesz tylko zmienić dane kontaktowe na stronie głównej, odświeżyć opis firmy, dodać nowy wpis w zakładce „aktualności” czy może opublikować nowy wpis na firmowym blogu – wszystko to zajmie ci kilkanaście sekund!
Gwarantuję bezpieczeństwo wykonywanych stron
Pewnie zdażyło Ci się słyszeć, że strony oparte na Wordpress podatne są na zawirusowanie oraz ataki. Na szczęście ja wiem jak temu zapobiegać oraz jakie wdrożyć zabezpiecznia, abyśmy oboje mogli spać spokojnie, bez obaw, że z Twoją stroną z czasem stanie się coś złego.
Optymalizuję witryny pod kątem urządzeń mobilnych
Wdrażam projekty zgodnie z wytycznymi RWD, co oznacza że działają one równie sprawnie na komputerach, jak i na smarfonach czy tabletach. Stosuję się do wytycznych takich organizacji jak W3C, aby mieć pewność, że strony, które wykonuję dla klientów spełniają wszystkie światowe standardy.
Powiedz mi, czego potrzebujesz, razem  na pewno znajdziemy rozwiązanie!

Powrót na górę